Yaban Mersini Neye İyi Gelir

Yaban Mersini Neye İyi Gelir

Mayıs 6, 2020 0 Yazar: admin

Yaban Mersini Neye İyi Gelir

Kullanım bilgileri bilimsel araştırmalara dayanmamakta olup veriler ve bilgiler kanser hastalarının geri dönüşlerinden elde edilmiştir. İlaç olarak değil takviye besin olarak kullanılması önerilmektedir. Kanser tedavisi gören hastaların mutlaka doktoruyla görüşmesinde fayda vardır. Dozlar hastanın derecesine göre veya hastanın bünyesine göre azaltılır veya arttırılabilinir.


Şeker Hastalıkları

Yabanmersini meyvesinin içeriğinde insüline benzer maddeler bulunmakta olup kan şekerini düşürür. Uzun ve düzgün kullanıldığında tedavi edici özelliği vardır. Kullanım şekli kanser hastalarının kullanım şekliyle aynı olmalıdır. Şeker hastaları bu kullanımların dışında yaprak çayını da mutlak kullanmalıdır.


Göz Hastalıkları


Göz yorgunluğu, Miyopluk,Katarakt,Karasu (Glokom: Göz tansiyonu), Şeker hastalığından kaynaklanan görme bozuklukları (Diyabetik retinopati ), Gece körlüğü gibi rahatsızlıklarda oldukça etkili bir meyvedir.Tavukkarası (retinitis pigmentosa) hastalığının ilerlemesini yavaşlatıcı özelliğe sahiptir, Gece görüşünü arttırır, Göz kamaşmasını giderir, Retinayı güçlendirir. Göz damarlarına dayalı hastaları özellikle yabanmersini suyu veya şurubunu kullanmaları önerilmektedir.


Damar Hastalıkları


Varis,Basur (Hemoroid), Romatizmal ağrılar, Kan damarlarının tıkanması, Damar sertliği,Akciğer amfizemi, Zayıf kılcal damarların güçlendirilmesi, Artrit ( eklem iltihaplanması ) rahatsızlıkların tedavisinde, yardımcı faktördür. Damarlar yollarına dayalı hastaların özellikle yabanmersini suyu veya şurubunu kullanmaları önerilmektedir.


Mide Hastalıkları


Bulanmayı baskılayıcı, Mide kramplarını önleyici, Ülser önleyici olarak kullanılır. Yabanmersini suyu veya şurubunu kullanmaları önerilmektedir. SPERM SAYISI VE KALİTESİ Yabanmersini doğal kan damarlarını açar , kan sayısını arttırır. Yabanmersini sperm sayısını artırdığı gibi sperm kalitesinde artırmaktadır. Ayrıca yabanmersini cinsel isteği de arttırmaktadır. KOLESTEROL VE KARACİĞER YAĞLANMASI Özellikle yabanmersini suyu (Şurubu) kolesterol ve karaciğer yağlanması üzerinde etkilidir.
Bilgi ve sipariş için:
Zeynel Kınık: 0 533 273 74 58
Çiğdem Kınık: 0 532 773 69 47